HAKKIMIZDA

Firmamız, ağırlıklı olarak uzaktan eğitim, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik konusunda yıllardır bir arada çalışan ve uluslararası düzeyde deneyime sahip yazılım geliştirme ekibi ile farklı sektörlerden uzmanlardan oluşan yapısı ile müşterileri için yenilikçi çözümler üreten ve alanında lider durumda olan çözüm ortağınızdır.

line

TEKNOLOJİ

Sanal Gerçeklik geliştirme ekiplerimiz, çeşitli platformlar için özel çözümler konusunda uzmanlaşmıştır. Yeni nesil oyun motorlarını kullanarak gerçekçi sanal gerçeklik tecrübeleri yaratıyoruz. Firmamız ayrıca, özelleştirilmiş LMS platformlarının sıfırdan kurulması, eğitim içerikleri geliştirme ve multimedia unsurlarının hazırlanması konusunda uzmanlık sahibiyiz.


ÇÖZÜMLER

EĞİTİMDE VR

image

Sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojileri kullanarak eğitim hem daha eğlenceli hem de daha etkili hale getirilebilir.

İNŞAAT ve MİMARİDE VR

image

Sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojileri inşaat ve mimari projelerinizin en gerçekçi şekilde görselleştirilmesine imkan sunmaktadır.

UZAKTAN EĞİTİM

image

Dijital eğitim platformları ve farklı dillerde eğitim içerikleri hazırlanmasında hizmet vermekteyiz.

PSİKOLOJİDE VR

image

Maruz bırakma terapisi sanal gerçeklik kullanılarak son derece etkili, güvenli ve düşük maliyetler ile yapılabilmektedir.

image

PROJENİ BİZİMLE PAYLAŞ!

Dünyaya bambaşka bir çerçeveden bakmak mümkün. Gerçek, yalnızca sizin düşüncelerinizden ilham alıyor. Kendi sektörünüzde neler yapabilirsiniz, kendinizi nasıl geliştirebilirsiniz, dünyaya daha fazla nasıl adapte olabilirsiniz, insanlara neler katabilirsiniz bu ve bunun gibi tüm soruları birlikte düşünelim istiyoruz.

Şayet bu düşünceler sizde yerini bulduysa ve hayata geçirmek için hazırsanız;

İzlemek yerine yaşamayı tercih ettiğiniz filmler, görmek istediğiniz ülkeler, yenmek istediğiniz korkular, öğrenmek ve öğretmek istediğiniz bilgiler, keşfetmek istediğiniz mimariler, işinizin önünü açacak tüm fikirler; hayata geçmeden dahi fikirlerinizle geliştirdiğiniz projeleriniz için buradayız.

Gelin, geleceğe birlikte yön verelim.

Hayatınızı kolaylaştıracak, kariyerinizi ve/veya stratejinizi güçlendirecek projelerinizi bizimle paylaşın, VR çözümlerle nasıl bir yol izleyerek gerçekleştireceğimize birlikte karar verelim.

PROJENİ PAYLAŞ