banner

HAKKIMIZDA

Ideasis, 2015 yılından bu yana, yazılım ve içerik geliştirme, uzaktan eğitim, sanal gerçeklik simülasyonları ve artırılmış gerçeklik uygulamaları içeren projeler için çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Firmamız, UNHCR, UNICEF, UNDP, AB ve TÜBİTAK gibi kuruluşlar için çok sayıda yerel ve uluslararası projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Ideasis, “Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine” olan bağlılığının bir parçası olarak, bireylerin yaşam kalitesini artırmaya yönelik projeleri hayata geçirmek için çeşitli kuruluşlarla işbirliği yapmaktadır. Bu kapsamda, sanal gerçeklik teknolojilerinin ruh sağlığı alanında kullanımı üzerine geliştirdiği çözümü ile UNICEF İnovasyon Fonu, Cryptofund ve Google SDG Accelerator portföylerine dahil edilmiştir.

Şirketimiz, ağırlıklı olarak açık kaynak geliştirme yaklaşımını benimsemektedir. Firmamızın geliştirmiş olduğu yazılım çözümleri, Digital Public Goods Alliance (DPGA) tarafından değerlendirilmiş ve Digital Public Goods standardlarına uyumlu bulunmuştur. Ideasis, geçmiş projeleri aracılığıyla üniversiteler, STKlar ve sivil toplum kuruluşları ile kapsamlı bir işbirliği deneyimine sahiptir.

banner